Katalogi, targi, prezentacje, marketing, dystrybucja.
Inne

Inne

Zapraszamy Cię do świata stworzonego z myślą o ekspertach i pasjonatach branży beauty. Kosmetologia, wizaż, fryzjerstwo, medycyna estetyczna i zabiegi SPA to obszary, które wymagają ciągłego pogłębiania wiedzy. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązania zwiększające komfort Twojej pracy i wygodę Klientów.  Podzieliliśmy magazyn na działy tematyczne, aby poszukiwanie produktów i usług było dla Ciebie łatwiejsze. Najnowszy katalog Spa&Uroda znajdziesz TUTAJ.
WIĘCEJ
To wydanie magazynu Spa&Uroda jest dedykowane profesjonalistom z branży beauty. Jak zawsze, zadbaliśmy o różnorodność ofert i postawiliśmy zarówno na dobrze znane rozwiązania, jak i rynkowe nowości. Kosmetyki, akcesoria, urządzenia, usługi - wszystko zostało przez nas wyselekcjonowane tak, by poszukiwanie idealnych ofert było przyjemne, wygodne i przede wszystkim - efektywne. Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem. Katalog w wersji elektronicznej jest dostępny TUTAJ.
WIĘCEJ
Katalogi Spa & Uroda są dedykowane profesjonalistom z branży beauty. Każde z wydań jest budowane w oparciu o potrzeby ekspertów z dziedziny medycyny estetycznej, fryzjerów, kosmetyczek, masażystów, właścicieli i pracowników gabinetów SPA. Magazyny zawierają propozycje i gotowe rozwiązania z zakresu rozwiązań technologicznych, kosmetycznych oraz pomagają w wyborze odpowiednich akcesoriów.  Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji katalogu Spa&Uroda, który zostanie rozdany na gdańskich Targach URODA, odbywających się w dniach 5-6. października na terenie AmberEXPO. Wyślemy go również do 2000 prestiżowych salonów i gabinetów beauty w największych miastach Polski. Dodatkowo, zapewniamy dystrybucję wersji elektronicznej katalogu na naszych platformach multimedialnych: strony www oraz fapnage Facebook. Aby ułatwić odbiorcom korzystanie z katalogu, podzieliliśmy go na działy. Do katalogu, który będzie rozesłany do profesjonalistów z branży beauty proponujemy następujące sekcje: • Włosy • Twarz • Ciało • Dłonie i stopy • Suplementy i odżywki • Wyposażenie • Akcesoria i urządzenia Gwarantujemy opracowanie graficzne oraz dodatkowe działania multimedialne. Fakturę dzielimy zawsze na dwie części, które wystawiane są po etapach realizacji. Ceny dotyczące zamieszczenia reklamy w najbliższym wydaniu: • Reklama format A4 w cenie 1000 zł netto. • Reklama A3 - rozkładówka w cenie 1800 zł netto Oraz powierzchnie Premium: • Okładka przód - 5000 zł netto • Okładka tył - 4500 zł netto • Rewersy okładek (format A4) – 2000 zł netto • Patron działu - powierzchnia otwierająca dział w katalogu, na którą składa się format A4 z ofertą oraz kilka słów zapowiadających kolejną sekcję tematyczną w magazynie  – 2000 zł netto • NOWOŚĆ - indywidualny katalog drukowany, dołączony do każdego katalogu, który zostanie wysłany do odbiorców oraz wręczany osobno na Targach URODA - 3000 zł netto W każdym przypadku, przy takich cenach gwarantujemy: • faktury płatne na dwie raty, tj: • 50 % po akceptacji projektu, • 50 % po wydrukowaniu katalogu, • opracowanie graficzne. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji Katarzyna Śliwa Kierownik Działu Sprzedaży k.sliwa@montemmedia.pl Podczas rozmowy z Twoim Opiekunem podaj kod SPAIURODA2019. Otrzymasz gratis w postaci modułu reklamowego w katalogu HoReCa Media, w dziale SPA&Welness.
WIĘCEJ
Pierwsze tegoroczne wydanie katalogu HoReCa Media obfituje w propozycje dedykowane hotelarzom i restauratorom. Magazyn został podzielony na kilka działów, aby ułatwić Czytelnikom poszukiwania sprzętu, produktów spożywczych i usług. Zachęcamy do obejrzenia wersji multimedalnej katalogu, która znajduje się tutaj. //
WIĘCEJ
A tak mówicie o współpracy z nami.
WIĘCEJ
Najnowsze magazyny Spa & Uroda znajdziecie między innymi w salonach:      www.klinikamlodosci.com, Warszawa      www.beautyduty.pl, Warszawa      www.galeriaarkadius.pl, Warszawa      www.visage.pl, Warszawa      www.koszykowa70.pl, Warszawa      www.studiobaginska.pl, Wrocław      www.klinika-profesja.pl, Wrocław      www.salonlamaddalena.pl, Wrocław      www.orquidea.pl, Wrocław                   www.amavi.pl, Wrocław      www.bioderm.pl, Kraków      www.tomaszaspa.com.pl, Kraków      www.holisticstudiokrakow.pl, Kraków      www.vesuna.pl, Kraków      www.cascada-spa.com, Kraków
WIĘCEJ
Tak o naszym katalogu piszą czytelnicy zainteresowani branżą beauty:
WIĘCEJ
Drukowany magazyn Home&Life jest poświęcony produktom dekoracyjnych oraz pielęgnacyjnym. Katalog jest wydawany z myślą o tych, którzy lubią otaczać się pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami. Część nakładu wyślemy do czytelniczek, które zamówiły magazyny w formie prenumeraty. Katalog jest podzielony na kilka działów tematycznych, w których prezentujemy zarówno sprawdzone rozwiązania, jak i rynkowe nowości. Magazyn Look jest wydawany w nakładzie 4000 egzemplarzy i dystrybuowany następującymi kanałami: wysyłka prenumeraty katalogów pocztą Polską dystrybucja na targach
WIĘCEJ
Najnowsze wydanie katalogu Moje Wnętrza to wyselekcjonowane produkty i usługi dedykowane wszystkim, którzy planują większe zmiany w swoich mieszkaniach i domach. Katalog został podzielony na działy tematyczne: Wyposażenie i dekoracje, Salon, Ogród, Kuchnia, Łazienka oraz Architektura i wykończenie. Nowością jest pierwszy dział Polecane, w którym znajdują się oferty najczęściej poszukiwane przez naszych Czytelników. Magazyn zawiera zarówno sprawdzone, klasyczne rozwiązania, jak i najnowsze propozycje zgodne ze światowymi trendami w wyposażeniu wnętrz. Multimedialne wydanie jest dostępne TUTAJ, a w dniach 27-28. kwietnia 2019 odbyła się główna dystrybucja drukowanych egzemplarzy na Warszawskich Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.
WIĘCEJ
Pierwsze tegoroczne wydanie magazynu Spa&Uroda obfituje w propozycje zarówno sprawdzonych rozwiązań, jak i absolutnych nowości z zakresu urody i pielęgnacji. Jak zwykle, nie zabrakło tutaj ofert kosmetyków, urządzeń i usług dedykowanych profesjonalistom i pasjonatom branży beauty. Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem. Katalog w wersji elektronicznej jest dostępny TUTAJ.
WIĘCEJ
Najnowsze wydanie katalogu Moje Wnętrza to wyselekcjonowane produkty i usługi dedykowane wszystkim, którzy planują większe zmiany w swoich mieszkaniach i domach. Katalog został podzielony na działy tematyczne: Wyposażenie i dekoracje, Salon, Ogród, Kuchnia, Łazienka oraz Architektura i wykończenie. Nowością jest pierwszy dział Polecane, w którym znajdują się oferty najczęściej poszukiwane przez naszych Czytelników. Magazyn zawiera zarówno sprawdzone, klasyczne rozwiązania, jak i najnowsze propozycje zgodne ze światowymi trendami w wyposażeniu wnętrz. Multimedialne wydanie jest dostępne TUTAJ, a w dniach 2-3. marca 2019 odbędzie się główna dystrybucja drukowanych egzemplarzy na warszawskich Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Zapraszamy również na kwietniowe targi The DOM, organizowane przez Targi Kielce. Tam też pojawią się nasze katalogi, a odwiedzający będą mieć możliwość zapoznania się z wyjątkowymi ofertami z zakresu budowy i aranżacji domu.
WIĘCEJ
Najnowsze wydanie katalogu wPokoiku.pl zostało stworzone z myślą zarówno o dzieciach jak i o rodzicach. Przespaceruj się po wszystkich działach i sprawdź oferty stworzone specjalnie z myślą o Tobie i Twoim dziecku. Elektroniczną wersję magazynu obejrzysz TUTAJ.
WIĘCEJ
Najnowsze wydanie katalogu Spa&Uroda zostało stworzone z myślą zarówno o specjalistach pragnących jak najlepiej zadbać o swoich Klientów, jak i o wszystkich tych, którzy pasjonują się dzisiejszym rynkiem beauty. Przespaceruj się po wszystkich działach i wybierz oferty pomagające zwiększyć komfort pracy oraz dbanie o zdrowie i urodę. Elektroniczną wersję magazynu obejrzysz TUTAJ.
WIĘCEJ
Najnowsze wydanie katalogu Spa i Uroda powstało myślą o profesjonalistach i pasjonatach branży beauty. Kosmetologia, wizaż, fryzjerstwo, medycyna estetyczna i zabiegi SPA to obszary, które wymagają ciągłego pogłębiania wiedzy. Podzieliliśmy magazyn na działy tematyczne, aby poszukiwanie produktów i usług było dla naszych Czytelników łatwiejsze.Elektroniczne wydanie katalogu dostępne jest  TUTAJ.
WIĘCEJ
Pokaż więcej