Aktualności dotyczące marki Spa i Uroda - montemmedia.pl

spa & uroda

Aktualności dotyczące marki Spa i Uroda

18.05.2020 - poniedziałek

Najnowszy poradnik dotyczy zachowania młodego wyglądu i wigoru. Jeszcze wczoraj profesjonaliści z branży beauty przebierali nogami, by w końcu móc otworzyć swoje drzwi dla klientów. Dziś i w najbliższych dniach zapewne nastąpi totalne oblężenie salonów i gabinetów. W nowym poradniku przybliżamy możliwości, dzięki którym promienna cera i jędrna skóra znów będą mogły cieszyć swoim młodym wyglądem. Tym bardziej, że oczekujemy lata, które często każe nam pokazywać więcej ciała :)
Link do najnowszego poradnika znajdziecie TUTAJ.

***

04.05.2020 - poniedziałek

Nasze media społecznościowe codziennie zapełniają się nowościami dedykowanymi profesjonalistom i pasjonatom branży beauty. Przedstawiamy ciekawe produkty, usługi i rozwiązania, które mają pomóc w pracy ekspertom. Jeśli jeszcze nie odwiedziliście nas w internecie, teraz jest najlepszy czas, by to nadrobić.
Czekamy na Was na Facebooku - KLIK!
oraz na Instagramie - KLIK!

***

27.04.2020 - poniedziałek

Kolejny poradnik stworzyliśmy z myślą o fryzjerach. Podpowiadamy między innymi, jak dbać o niesforne włosy, jak nie doprowadzić do bólu kręgosłupa podczas pracy i czym zaskarbić sobie serca stałych i nowych klientów. 6 artykułów wraz z poleceniami najlepszych rozwiązań dla fryzjerów dedykujemy wszystkim pasjonatom swojego zawodu. Wierzymy, że choć trochę przyczynimy się do lepszych warunków pracy, a co za tym idzie - perfekcyjnej efektywności wykonywanych usług.
Link do najnowszego poradnika znajdziecie TUTAJ.

***

20.04.2020 - poniedziałek

Dziś przedstawiamy Wam nasz elektroniczny poradnik, który dedykujemy wszystkim miłośnikom urody, pielęgnacji i stylizacji. Znajdziecie w nim 6 artykułów oraz polecenia firm specjalizujących się w branży kosmetyków przeznaczonych do dbania o oczy. To treściwe kompendium wiedzy nie tylko uświadomi Wam kilka ważnych aspektów związanych z pielęgnacją i wizażem, ale również pomoże w dokonaniu dobrych wyborów zakupowych.
Link do pierwszego wydania poradnika znajdziecie TUTAJ.


Udostępnij