Aktualności dotyczące marki wPokoiku.pl - montemmedia.pl

Wpokoiku.pl

Aktualności dotyczące marki wPokoiku.pl

07.05.2020 - Czwartek

Ten czwartek przyniósł nam premierę nowego poradnika, który możeciecie przejrzeć TUTAJ. Dowiecie się z niego jak w kreatywny ale i prosty sposób rozwijać zdolności dzieci. Zapraszamy do lektury!

- - - - - - - - - - - - - - 

30.04.2020 - Czwartek

Dziś odbył się nasz pierwszy takiLajf poprowadzony przez Olę! Jesteśmy bardzo dumni bo to nowe przedsięwzięcie i wiążemy z nim duże nadzieje. Jeśli nie udało Wam się dotrzeć do nas na czas TUTAJ nadrobicie, co prawda już nie na żywo ale polecamy serdecznie. 

- - - - - - - - - - - - - - 

28.04.2020 - Wtorek


Świętujemy! Nasz Facebooku wPokoiku ma już ponad 16 000 polubień. Dziękujemy Wam serdecznie za obecność i pamiętajcie - to dla Was się rozwijamy. Jeśli jeszcze nie polubiliście naszej strony to dołączcie do nas. Rabaty, promocje, niezwykłe produkty najlepszych marek i zabawy czekają aż je odkryjecie.

23.04.2020 - Czwartek

Już za tydzień odbędzie się nasza pierwsza transmisja na żywo należąca do cyklu takiLajf. Poprowadzi ją dla Was Ola, która przedstawi produkty dla dzieci. Jest to nasza odpowiedź na brak możliwości organizacji targów - organizujemy je sami! Dołączcie do naszego wydarzenia na Facebooku aby być na bieżąco. Na naszym Facebooku organizujemy też zabawę, której wyniki poznacie podczas transmisji.

- - - - - - - - - - - - - - 

15.04.2020 - Środa

Światło dzienne ujrzał nasz pierwszy poradnik "W co się bawić z dzieckiem w domu?". Znajdziecie w nim inspirujące porady, zapomniane zabawy i wiele pięknych grafik.

- - - - - - - - - - - - - - 


Udostępnij