Katalogi, targi, prezentacje, marketing, dystrybucja.
Kontakt > Obsługa Klienta

Obsługa Klienta

Katarzyna Śliwa Kierownik Działu Sprzedaży k.sliwa@montemmedia.pl 504 743 341 Katarzyna Bereziuk k.bereziuk@montemmedia.pl 516 518 739 Natalia Gajewska n.gajewska@montemmedia.pl 798 021 373 Mariola Szynalewska m.szynalewska@montemmedia.pl 516 570 465 Magdalena Adamska m.adamska@montemmedia.pl 518 654 007 Izabela Gasińska i.gasinska@montemmedia.pl 516 576 115 Kamila Jeleń k.jelen@montemmedia.pl 518 654 007 Małgorzata Radzik m.radzik@montemmedia.pl 516 565 874 Danuta Dettloff d.dettloff@montemmedia.pl 516 533 925 Aleksandra Gąsiorowska a.gasiorowska@montemmedia.pl 516 547 471
WIĘCEJ
Izabela Niedziałkowska Koordynator Działu Graficznego i.niedzialkowska@montemmedia.pl 518-652-385 Dawid Szynalewski Creative Graphic Designer/DTP Operator d.szynalewski@montemmedia.pl
WIĘCEJ
Sara Duszyńska Specjalista do spraw Promocji i Marketingu s.duszynska@montemmedia.pl 516-542-893 Adrianna Pasternak Specjalista do spraw Promocji i Marketingu a.pasternak@montemmedia.pl  516-542-893
WIĘCEJ