Katalogi, targi, prezentacje, marketing, dystrybucja.
Kontakt > Obsługa Klienta

Obsługa Klienta

Katarzyna Śliwa Kierownik Działu Sprzedaży k.sliwa@montemmedia.pl 504 743 341 Natalia Gajewska n.gajewska@montemmedia.pl 798 021 373 Małgorzata Radzik m.radzik@montemmedia.pl 516 565 874 Danuta Dettloff d.dettloff@montemmedia.pl 516 533 925 Aleksandra Gąsiorowska a.gasiorowska@montemmedia.pl 516 547 471 Izabela Freitag i.freitag@montemmedia.pl 505 423 157 Paulina Nowakowska p.nowakowska@montemmedia.pl 516 518 739
WIĘCEJ
Izabela Niedziałkowska Koordynator Działu Graficznego i.niedzialkowska@montemmedia.pl 518-652-385 Dawid Szynalewski Creative Graphic Designer/DTP Operator d.szynalewski@montemmedia.pl Adrianna Pasternak Specjalista do spraw Promocji i Marketingu a.pasternak@montemmedia.pl 
WIĘCEJ
Sara Duszyńska Specjalista do spraw Promocji i Marketingu s.duszynska@montemmedia.pl 517 697 840 Małgorzata Walter Specjalista do spraw Promocji i Marketingu m.walter@montemmedia.pl 516 525 480
WIĘCEJ