Kontakt

Dział handlowy

Katarzyna Śliwa
Kierownik Działu Sprzedaży
E-mail: k.sliwa@montemmedia.pl
Telefon: 793 846 304

Dział księgowy

Agnieszka Grzybowska
Księgowość i windykacja

E-mail: a.grzybowska@montemmedia.pl
Telefon: 516 518 739

Realizacja Digital

Moje Wnętrza:

Sara Duszyńska
Specjalista do spraw realizacji
E-mail: sara@mojewnetrza.pl
Telefon: 518 652 385

wPokoiku:

Agnieszka Pastuszka
Specjalista do spraw realizacji
E-mail: agnieszka@wpokoiku.pl
Telefon: 516 557 941

Spa&Uroda:

Adrianna Pasternak
Specjalista do spraw realizacji
E-mail: adrianna@spaiuroda.pl
Telefon: 516 557 941

Realizacji DTP

Izabela Niedziałkowska
Koordynator Działu Graficznego
E-mail: i.niedzialkowska@montemmedia.pl
Telefon: 516 557 597

Dawid Szynalewski
Creative Graphic Designer/DTP Operator
E-mail: d.szynalewski@montemmedia.pl

Marketing

Tomasz Sudziarski
Kierownik działu Marketingu i Realizacji
E-mail: t.sudziarski@montemmedia.pl
Telefon: 516 563 911